9 травня 2018 року в “День ПЕРЕМОГИ” на центральному стадіоні “КОЛОС” за підтримки та фінансування ТОВ “РКДЗ”/ТДВ “Рокитнянський спецкар*єр” та корпорації COMSPEC в цілому відбувся величезний спортивний турнір ГК ” COMSPEC” у різних спортивних напрямках. Де приймали участь учні шкіл та навчальних закладів смт.Рокитне та району. Вже традиційно саме в День Перемоги, при керівництві – Свинарчука Богдана Васильовича, який приймав активну участь у організації, фінансуванні, нагородженні та просто від душі радів за молодь району, що є бажання та жага до спорту, до розвитку містечка, району та саморозвитку…p1000290Ми всім дружнім колективом провели цей день на стадіоні, організувавши спортивні змагання та розваги для діток, друзів, вболівальників та гостей містечка… роздавали солодку вату, попкорн, морозиво, повітряні кульки, слідкували за дітлахами які весело стрибали на батутах…

             p1000132 p1000134

p1000197


Хотілось і відзначити саму дату 9травня “День перемоги на фашизмом”, який назавжди увійшов в історію в найбільшій найкривавіші війні, як би це сумно не лунало але наші герої проливали свою кров за вільне життя, за наше майбутнє, і це потрібно пам*ятати та цінувати!!!
Тому перемога в змаганнях не є мало важливим фактором. До цього треба прагнути та впевнено йти, поважати своїх суперників крокуючи тільки вперед!!!


p1000294 p1000374

Хотілось би подякувати всім працівникам підприємства та організації COMSPEC , Свинарчуку Богдану Васильовичу, та вищому керівництву за фінансування та небайдужість до району, до молоді, подякувати вчителям, тренерам, директорам, спортсменам які приймали участь і приклали не мало зусиль, щоб отримати перемогу!
МИ колективом ТОВ “РКДЗ”/ТДВ “Рокитнянський спецкар*єр” / Рокитнянське КАТП 1066/ COMSPEC маємо надію, що ВАМ жителям нашого міста, діткам та спортсменам сподобався турнір та розваги які ми спільними зусиллями організували для ВАС в цей день цілою командою COMSPEC , адже один полі не воїн, для нас це теж перемога і саме в цей день 9 травня!!!

p1000437

Більше фото дивіться тут – https://www.facebook.com/pg/rkdzcomspec/photos/?tab=album&album_id=1304363483028835