В даний час ринок споживання багатий та різноманітний на будівельні матеріали. Ви можете знайти для себе найбільш вигідний  товар, як з економічної сторони так і з практичної. Щебінь є базовим продуктом для будівельної індустрії. Виробництво щебеню в Україні є перспективною сферою в зв’язку збільшенням попиту на нього. Щебінь використовують як у маштабному  виробництві, а саме виробництво асфальту, будівнцитво доріг, виготовлення залізобетонних виробів, ремонт та будівництво залізничних колій,  так і для вирішення повсякденних питань – бетонуванні полів, велосипедних доріжок,  будівництво цоколів будинків.

На сьогоднішній день в Україні нараховується біля 300 підприємств, що виробляють щебеневу продукцію, відповідно є різні фракції щебеню. Якщо ви використовуєте щебінь в маштабному виробництві то тут все просто є норми для виготовлення залізобетонних виробіт, для виробництва асфальту чи будівнитва доріг, а от якщо Ви використовуєте щебінь для особистих цілей  то тут виникає багато питать. Одне з них: Який щебінь використовувати?

Для певних робіт  буде використовуватися різний щебінь.

Наприклад, для заливки фундаменту під житловий будинок потрібно використовувати більш міцний бетон, в складі якого буде присутній крупний щебінь розміром від 20 до 40 мм.

fff

ff

f

 

Для виготовлення відмосток можуть використовувати різний матеріал, але  найбільш часто застосовують бетонну заливку на відповідним чином підготовлену основу. Для основу потрібно використати щебіно фр. 5-20 для бетону щебінь 5-10.

oo

o

ooo

 

Для бетонування полів використовують щебінь фр. 5-10.

pol

p

 

Для засипки грунтових доріг використовують суміші С-5, С-7 та щебінь фр. 20-40.

doroga3

doroga-2

 

Для декорування присадибних ділянок зазвичай беруть відсів та щебінь фр. 5-10.

d

dd

ddd