Сьогодні ми  з сумом констатуємо, що театр поступово втрачає привабливість для молоді та навіть дорослих людей. І не відвідуючи вистави ми робимо  велику помилку, оскільки гра акторів – це найголовніше, а спецефекти, якими заманюють нас фільми – лише приємне доповнення, без якого цілком можна обійтися.

Керівництво нашого підприємства  не лише  забезпечує  жителів району робочими місцями, гідною  заробітною платою своїх  працівників, а також  дбає  про їх досуг.

25 вересня ми мали можливість відвідати районний будинок культури де ставив свою виставу Київський Академічний обласний музико-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського.

Враження від вистави поставленої по  відомій  повісті Івана Нечуя-Левицького під назвою “Кайдашева сім’я” були неймовірні.

Кожен з акторів неповторно передав характер та внутрішній світ героїв, що неаби як вразило та  притягувало увагу глядача.

Вони ніби не грали, а жили, ніби це було їх життя, а ми лише стали випадковими спостерігачами.

Важливу роль у виставі відігравав музичний супровід. Завдяки ,правильно  підібраній музиці вистава вийшла надзвичайно яскравою та колоритною. Також неаби яку роль відіграла  хореографії, вона була на найвищому рівні.

4

 

5

В кінці вистави всі глядачі аплодували стоячи,що було цілком передбачувано, адже всі отримали лише позитивне враження.  Я рекомендую всім відвідати цю чудову виставу і впевнена,що вона нікого не залишить байдужим!