9 – го травня привітання та подарунок від ТОВ “РКДЗ” / ТДВ “Рокитнянський спецкар*єр” з Днем Перемоги отримав “Ветеран праці кар’єру” – Мітлицький Михайло Павлович, який є також і Ветераном війни!
Наше підприємство має гордість за таких людей і таких працівників, які віддано працювали у свій час та розвивали наше підприємство (в той час просто кар’єр) вкладали душу в свою роботу протягом 33х років!
Дякуємо ВАМ, Михайло Павлович за вашу наполегливу та важку працю вітаємо ВАС колективом ТОВ “РКДЗ” зі СВЯТОМ ПЕРЕМОГИ! Здоров’я ВАМ та ще довгих літ життя!!!

p1000076         p1000071

Знаєте, шановні читачі нашої сторіночки дуже приємно їздити до таких людей, які щиро раді бачити представників підприємства, від їхніх слів просто йде мороз по шкірі і очі наповнюються слізьми…їм нереально приємно, що їх пам*ятають, їм хочеться поговорити і згадати роки праці на кар*єрі, розповісти те, як вони працювали в той час і дізнатись про підприємство на сьогоднішній день. З скорботою вже про втрачену молодість показують старі фото і діляться досвідом з молодим покоління і це варте поваги…

p1000077

Поділитися новиною: