11 травня 2018 року в м.Кагарлик відбулись змагання під назвою “Козацький Гарт 2018” в якому приймала участь команда – Синявського НВК / ЗНЗ ДНЗ та отримали перемогу, зайнявши III місце!!!
Ми ТОВ “РКДЗ” / ТДВ “Рокитнянський спецкар*єр” ж в свою чергу під керівництвом – Свинарчука Богдана Васильовича зробили подарунок нову (іменну форму корпорації COMSPEC) для всієї команди. ТОВ “РКДЗ” та керівництво підприємства вітає ВАС, юні спортсмени з перемогою!!! Йдіть до нових вершин та не зупиняйтесь на досягнутому!!! Фізичному вихователю – Ользі Володимирівні та керівникам навчального закладу Синявського НВК за розвиток молоді, та не байдужість до своїх вихованців, адже отримання перемоги це – ваш величезний вклад.

img_20180511_110913

Ще від дирекції Синявського НВК та педагогічного колективу навчального закладу, хочеться висловити ВЕЛИКУ подяку – генеральному директору ТОВ “РКДЗ” – Свинарчуку Богдану Васильовичу (за фінансування) за інвентар, за спортивну форму, за можливість розвитку закладу та спортивного духу школярів…

img_20180511_111831

Поділитись новиною: