Сьогодні 25.05.18 у школах міста лунають «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Саме тому в цей 2018 рік представникам ТОВ “РКДЗ” випала честь привітати Синявське НВК / ЗНЗ ДН новою спортивною формою та м*ячами за фінансуванням ТОВ “РКДЗ”. Генеральний директор ТОВ “РКДЗ” – Свинарчук Богдан Васильович, хоч цього року і не зміг бути присутнім на святі але передавав найщиріші вітання, як школярам так і вчителям….

p1000486-kopyya-kopyya-2-kopyya

Це день важливий для всієї рокитнянської громади. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

p1000511-kopyya           p1000531

Вітаємо колективом ТОВ “РКДЗ” усіх вас з цим світлим святом.

Хочемо сказати спасибі матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякуємо підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні нашому містечку, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави — це ви.

p1000549

Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні.

p1000542           p1000533

Сьогодні і особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаю вам амбітних планів і величних звершень. Бажаю вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, та Божого благословення!!!

p1000539

Поділитись новиною: